Skip to content
Increase font size Decrease font size Default font size

Úvodní stránka
Obec
Obecní úřad
Fotogalerie
Videogalerie
Zápisy
Služby v obci
Burza/Inzerce
Sport
Plánované projekty
Firmy v obci
Zpravodaj
Farnost Tvarožná
Mikroregion
Organizace v obci
Doprava a komunikace
Mapový portál
Mateřská škola
 
 

Mobilní rozhlas

MR Reg 250x250

Mapový portál

BANNER2

Mikroregion Roketnice

Mikroregion logo

MAS Slavkovské bojiště

MAS logo n

Ekolamp

 

ekolamp.logo .2D.black .cmyk 1

Počítadlo přístupů

TOPlist

Diskuze PDF Tisk
Napsal uživatel Pavel Drozd Pondělí, 28 Leden 2013 21:47 Aktualizováno Pátek, 18 Prosinec 2020 13:31   

Diskuze

- v současné chvíli je sekce Diskuze nepřístupná.
- se svými dotazy, nebo podněty se prosím obracejte na OÚ přes FB profil, nebo na email  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

Přidej komentář

Komentáře (574)

 • Rád bych veřejně poděkoval všem pejskařům, kteří v obci a zvláště u potoka neuklízejí hovínka svých chlupáčů. Tato se totiž postupně rozpadají v prach, který šířen vzduchem do všech domácností posiluje imunitní systém nás všech. Děkuji.

  Prosím je zároveň, zda by mohli na ulicích kakat společně se svými psi, imunita občanů bude pak pevnější křemene a procházky nebudou taková nuda. Předem děkuji za kladné vyřízení.

 • za překlep se omlouvám...

 • Já chci reklamovat vyvezení naší popelnice v posledním čtvrtečním svozu. Mám ji stále před domem, nicméně byla zřetelně označena velkým kartonem s nápisem NEVYVÁŽET (několikrát předtím to již zafungovalo) a bylo v ní asi 10 cm odpadu u dna. Kromě této trochy odpadu zmizel i onen karton s nápisem. Pokud popeláři nabrali nové zaměstnance, mohli by u nich trvat alespoň na základní gramotnosti. Děkuji.

 • Děkuji za upozornění. Už jsem to s nimi jednou řešil, pokud se tento problém opakuje, budu to řešit znovu a požadovat, aby se to zohlednilo ve fakturaci. Děkuji.

 • Plánuje se, prosím, v blízké budoucnosti přistavení kontejneru na papír u školky? Děkuji

 • Dobrý den, toto je čistě v režii MŠ, ale předpokládáme, že se zahájením provozu v září kontejner přistaví. Po doběhnutí výběrového řízení na dodavatele kontejnerů a popelnic budeme mít i vlastní kontejner na papír, který bude dostupný už pořád. Dodávka by měla proběhnout asi v říjnu.

 • Host (Tomáš Volek)

  Ahoj Honzo, kdy prosím firma, která prováděla kácení stromů, uvede do původního stavu cestu podél potoka k rybníčku? Ten původní uválcovaný štěrk, který jsme tam vybudovali, byl jejich těžkou technikou úplně zničen. Odvoz klád složených u nové silnice taky myslím nemají ještě plně dokončený. Dlouho jsem tam neviděl někoho něco dělat.

 • Vím o tom, uháním je.

 • Host (Peter Olžbut)

  Dobrý den pane starosto,
  jelikož se v naši obci používá zimní posyp v podobě štěrku, popřípadě písku na hlavní komunikaci a naše silnice nepatří k nejčistějším, rozhodl jsem se Vám poslat k posouzení variantu zametacího stroje. Nechci dělat žádné PR, ale koupili jsme model 425 před cca 2 roky do firmy a musím říct, že se nám to výborně osvědčilo. Celé se to dá táhnout například za traktorem a dá se tím pozametat cokoliv. Myslím, že by to úroveň Velatic významně pozvedlo a není to až tak finančně náročná záležitost. V případě zájmu mohu poslat kontakt na výrobce (kupovali jsme přímo z Irska a používáme denně). URL výrobce: http://www.multisweep.com/. V případě zájmu se klidně můžete přijet podívat do Kuřimi, jak to funguje.

 • Děkuji za podnět. Komunikace se snažíme vždy zamést do Velikonoc. Kvůli poruše zametacího stroje to letos nevyšlo. Právě mi firma potvrdila, že by měli zametání stihnout do konce týdne. Až potvrdí termín, budeme o tom informovat. S dotazem na Vámi navrhované řešení se obrátím na Vámi zaslaný mail.

 • Milí spoluobčané, sešel sníh a při procházce po vsi můžeme narazit na hromady psích exkrementů. Např. kolem hřiště jsou místy položeny v hustotě dvě hovna na jeden metr, v menší míře taktéž třeba i v Zelené oáze, kde si mají hrát děti. Tak jsem měl bláhový pocit, že se to u nás zlepšilo, ale vidím, že stále je mezi majiteli psů významná část těch, jejichž chování nelze označit jinak než za hovadské, a je samotné tudíž za hovada. Tak se nad tím zkuste zamyslet, prosím, ať si můžeme těšit na jaro a ne se bát, do čeho zase šlápneme.

 • Host (Tomáš)

  Dobrý den, kde bude volební místnost pro volbu prezidenta v naší obci? Děkuji

 • Volební místnost bude v rodinném centru nového obecního úřadu tak jako o posledních volbách.
  Severová Anna

 • Host (host)

  Dobrý den pane starosto. Nevíte náhodou,jak je to s otevřením nekonečné stavby mostku z Velatic na Mokrou?
  Děkuji za odpověď.

 • Dobrý den, nikdo nás o prodloužení termínu neinformoval, proto jsem to dnes zjišťoval a už tento pátek by měl být most uveden do provozu. Tak snad.

 • Host (Koudelka)

  Dobrý den pane starosto,
  na vjezdech do obytných zón byly instalovány zpomalovací retardéry. Prosím, aby podobné zařízení bylo umístěno i na křižovatce u domů čp 185 a 266. Často zde dochází k porušování maximální povolené rychlosti pro obytnou zónu. Děkuji

 • Dobrý den, tam někdo často měřívá rychlost? Je možné tedy někde vidět výsledky měření, popř. statistiky - kolik procent aut překračuje rychlost, o jaké hodnoty překračuje a zda tím došlo k ohrožení bezpečnosti? Děkuji.

 • Host (Koudelka)

  Odpověď na: Radoslav Ulrich

  Dobrý den,
  jde o poznatek z vlastního příležitostného pozorování

 • Dobrý den, nejedná se o zpomalovací retardéry - ty jsou podstatně vyšší. Jedná se o přejezdové části, které vyznačují začátek/konec obytné zóny, které musí být z jiného materiálu než silnice. V křižovatce, kterou uvádíte není žádná taková úprava v plánu. Při projektování nové komunikace kolem stožáru bylo dopravním úřadem úmyslně navrženo napojení, tak, aby se v tomto směru nedala křižovatka projet přímo, ale aby auto muselo zpomalit. Komunikace jsme schválně nerozšiřovali celou, aby zde auta nejezdila rychle.
  Celé přehlednosti křižovatky by pomohlo odstranění vzrostlých stromů a nevysazování dalších stromů v těsné blízkosti komunikace.

 • Host (Koudelka)

  Odpověď na: Tomáš Šenkyřík

  Dobrý den,
  děkuji za osvětlení situace a názor ohledně zeleně, byl proveden prořez.

Načti více